Czysty dom - Beti-full Usługi sprzątające Warszawa, Piaseczno, Tarczyn, Lesznowola, Konstancin. Sprzatanie biur, domów i bloków

Idź do spisu treści

Menu główne:

Czysty dom

Czysty dom to oferta dla Ciebie.

Proponujemy Państwu usługę sprzatania w Państwa domu lub mieszkaniu. Oferujemy usługi w dwóch formach współpracy:


Czysty dom ONE.
To oferta jednorazowego sprzątania dowolnej części domu lub mieszkania w dowolnym zakresie, w wygodnym terminie. W tej usłudze wystarczy podać zakres prac i umówić się na usługę.

Czysty dom ABONAMENT.
To oferta cyklicznego sprzatania domu lub mieszkania w zakresie, który Państwa interesuje. Nasi klienci według potrzeb i liczby domowników wybierają sprzątanie co tydzień, w okresach dwutygodniowych lub miesięcznych w ramach sprzątania generalnego.

Nasza oferta to pomysł, który sprawdza się w wielu domach, a domownicy mają czas na swoje obowiązki zawodowe lub odpoczynek.
Przykładowy zakres prac: odkurzanie i mycie posadzek, usunięcie kurzu i zabrudzeń z mebli, półek i RTV, mycie kuchni, mycie łazienki z przyborami sanitarnymi, mycie okien z parapetami.

NIE JESTEŚMY DROŻSI OD SPRZĄTACZEK Z OGŁOSZEŃ LUB PAŃ ZE WSCHODU. Jako legalnie działająca firma, posiadając dużą ilość zleceń zawsze proponujemy korzystną ofertę. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu łatwo i szybko docieramy do Państwa domów. Jesli prowadzicie działalność gospodarczą możemy dodatkowo wystawić fakturę VAT, którą rozliczycie z US.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Przedstawimy indywidualną ofertę, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

ps. Jako firma rodzinna nie zatrudniamy osób nieznajomych. Pracujemy w zaufanym gronie, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa domu i mienia.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego